איך להתחיל דרופשיפינג | מכירת מוצרים ברשת

הצטרף לקהילה של 12,500 אנשים חכמים אחרים…קבל טיפים עדכניים ומדריכים מעשיים

במדריך הקרוב אני עומד להסביר לכם איך להתחיל דרופשיפינג | מכירת מוצרים ברשת (ולהראות לכם דוגמאות) ואפילו אציג לכם רווחים אישיים שלי.
אבל לפני הכל הסבר קצר , מה זה 
אבל לפני הכל הסבר קצר מה זה דרופשיפינג ומה הקשר של שיטת המסחר דרופשיפינג לשיווק שותפים

מה זה מסחר אלקטרוני - DROPSHIPPING?

דרופשיפינג היא שיטת מסחר נפוצה ומקובלת באינטרנט. בשיטה זו יוצרים קשר עם ספקים שונים ברחבי העולם, מוכרים את המוצרים שלהם בחנות וירטואלית שיכולה להיות בכל פלטפורמה אפשרית לבניית חנות 

למעשה, המטרה שלכם היא לספק שירותי תיווך בין הקונה לספק, ובכך מרוויחים את ההפרש, בניכוי עמלות שונות, בין מחיר המכירה למחיר המוצר אצל הספק. בשיטה זו אין צורך להחזיק מלאי, אפשר לעבוד מהבית בשעות פנויות או כמשרה מלאה, ויש אפשרות למכור את המוצרים גם בזירות המסחר המובילות באינטרנט כמו אי ביי אמזון או אליאקספרס.

דרופשיפינג - יתרונות

  • השקעה כספית נמוכה –מעבר לעלות בניית חנות וירטואלית באינטרנט בהשקעה כספית יחסית נמוכה, כמעט ואין הוצאות שוטפות לניהול העסק למעט עלויות השיווק של אתר המכירות ותשלום עבור חיבור אינטרנט מהיר.

     אין צורך להשקיע במלאי וניתן להגדיר את אחוזי הרווח על פי רצוננו על כל פריט שמוכרים בחנות הווירטואלית כך שיתכן ועל מוצר מסוים תרוויחו 30 ש״ח יותר ולעומת זאת על מוצר מסוים תרוויחו 10 ש״ח יותר.

  • סיכון אפסי – בדרופשיפינג הסיכון עבור היזם נמוך ביותר לעומת הסיכון הגדול בהקמת חנות פיזית המחייבת לעמוד בהוצאות קבועות כמו שכר דירה, ארנונה, חשמל, משכורות וכדומה.

     יש לשלם לספק רק אחרי מכירה בפועל בחנות הווירטואלית, את התשלום לספק מבצעים רק לאחר הזמנה ותשלום של הלקוח ובמילים אחרות בדרופשיפינג רק כאשר התבצעה קנייה אצלכם באתר וקיבלתם את הכסף אתם קונים עבור הלקוח את המוצר שהזמין במחיר נמוך יותר (ראו גם סרטון מצורף).

  • מכירת מגוון מוצרים בחנות הווירטואלית – בדרופשיפינג ניתן לעבוד מול ספקים רבים ממדינות שונות בעולם ולמכור מגוון מוצרים בהתאם לנשיה בה פועלים או במגוון נישות, אין הגבלה על כמות המוצרים שניתן למכור בחנות הווירטואלית, אך גם לא כדאי להעמיס את האתר במוצרים ומומלץ להתמקד בנישה מסוימת, לדוגמה מוצרי ספורט, בגדים, פנאי ונופש, אקססוריז וכדומה.

איך מתחילים דרופשיפינג בחנות וירטואלית?

איך להתחיל דרופשיפינג או מכירת מוצרים ברשת, אפשרות אחת היא להקים חנות בזירות המסחר הבולטות ברשת האינטרנט (אמזון, איביי וכו’), אפשרות טובה הרבה יותר היא להקים חנות וירטואלית באמצעות המערכת של וורדפרס.

 לאחר הקמת חנות וירטואלית במערכת וורדפרס ניתן לפתוח קטגוריות שונות ולמכור פריטים מכל קטגוריה שתבחרו ולהעלות ותמונות ישירות מדפי המוצר של הספק בעזרת אתר shopmaster (ראו סרטון מצורף).

מערכת וורדפרס נותנת לכם מגוון אפשרויות לעיצוב החנות ומגוון כלים לשיווק אורגני והיא אחלה פלטפומה להרוויח כסף בשיטת דרופשיפינג.

דרופשיפינג - שאלות ותשובות

תשובה: באופן כללי אפשר לעשות דרופשיפינג מ-ebay ל ebay אך מומלץ לצאת מהתחרות שקיימת בפלטפורמה ולבנות חנות דיגיטלית שאינה קשורה ל ebay ולהרוויח פערי תיווך גדולים יותר

תשובה: בעת רכישת המוצר מהחנות הדיגיטלית שלך הלקוח שרוכש ממך את המוצר מוסיף פרטים אישיים שלו כגון כתובת למשלוח טלפון וכתובת מייל כך שיש לך לאן לשלוח את המוצר.

איך להתחיל דרופשיפינג | מכירת מוצרים ברשת - סרטון הדגמה

יותר קל זה כשמישהו מכין עבורך ואתה נהנה מהתוצר והפירות.
אז במיוחד עבור זה השקתי הכשרה חדשה בנושא שיווק שותפים ומסחר אלקטרוני בדיוק בשבילך.

בהכשרה תחשף לסודות מסחר אלקטרוני, תקבל חנות מוכנה משלך עם מוצרים וקטגוריות מובילות והכי חשוב תקבל הדרכה פרונטלית אישית או יותר בהתאם למסלול אותו תבחר.

מסלול ההכשרה הפרונטלי ללימודי מסחר דרופשיפינג
הוסף פרטים ואצור קשר בהקדם

רוצים להצליח?
קבלו הצעה לליווי אישי

הוסיפו פרטים ליצירת קשר

השאר תגובה

מאמרים נוספים...

דרופשיפינג קורס חינם

דרופשיפינג באיביי – צעדים ראשונים למתחילים

מורה פרטי לאיביי

פתיחת חנות באיביי

5 הטעויות הנפוצות ביותר לדרופשיפינג באיביי

האחרון בערוץ היוטיוב

איביי professional

6 שעות של תוכן איכותי

לקבלת החנות ופרטים נוספים הוסיפו פרטים וניצור עמכם קשר

הצטרף לקהילה של מעל 12,500 אנשים חכמים אחרים, הזוכים לקבל טיפים עדכניים על שיווק שותפים, דרופשיפינג ומדריכים מעמיקים, מקרי בוחן ועוד, היישר לתיבת המייל שלהם.

שיווק שותפים באמזון

בכדי להפוך ל SELLER באמזון למדתי כמה חוקים על תרבות הצריכה האינטרנטית בישראל.
מרבית הצרכנים הדיגיטליים רוכשים בעלות של 650 ש״ח באתר ואנשי הפריפריה אף רוכשים בעלות גבוה יותר.

אמזון מספקת לכם פלטפורמה למסחר אינטרנטי ומתגמלת אתכם בעמלות יפות.

הוסיפו פרטים ונתחיל

Call Now Button