סקירת תוכנית השותפים של BOOKING

סקירת תוכנית השותפים של BOOKING

Booking.com תהיה תוספת נהדרת לכל אתר בנושא נסיעות, גם אם אתם ממוקדים במוצר כמו מזוודות או אורח חיים ממוקד כמו תרמילאים.
זה הזמן להצטרף לתוכנית השותפים של booking

אמנם ישנם אתרים רבים העוזרים להזמנות חופשות בארץ ובעולם, אך אף אחד מהם אינו מוכר כמו תוכנית השותפים של Booking.com. באתר בוקינג תמצאו אלפי מלונות וחדרים, חברות טיסות, סוכנויות נסיעות יבשתיות ועוד. בין אם אתם מזמינים מקום לשהותכם או טיול תרמילאים ברחבי אירופה, Booking.com הוא אתר שכולם בוטחים בו להזמין את מלון או חדר ללילה באמסטרדם.

תוכנית השותפים של Booking.com היא דרך נהדרת עבור כל יזם צעיר להקים את חברת הנסיעות שלו ולהרוויח הכנסות נוספות  מכיוון ש BOOKING  מציעים מחירים תחרותיים מאוד בעמלות ומפנקים ב 25% עמלה על מכירה.

על אילו שירותים אפשר לעשות שיווק שותפים בבוקינג?

Booking.com מציעה מגוון גדול מאוד של מוצרים החל מטיסות ללינה וכל מיני הובלות יבשתיות. להלן עיקרי הפעילות של בוקינג:

לינה: Booking.com מציעה מאות אלפי  מלונות מכל רחבי העולם במחירים נוחים. הם מציעים גם סוגים רבים אחרים של מקומות אירוח כולל השכרת בתים, השכרת דירות וכו '.

טיסות: בוקינג חוסכים לכם את הטרחה שבאתרי חיפוש טיסה ומשלבים אותם לאחד. חיפוש טיסות ב- Booking.com ישלב טיסות תעופה יחד בכדי להפוך אותה לרכישה חלקה אחת במחיר שווה לכל נפש (אפשר למצוא באתרים נוספים גם טיסות זולות יותר).

השכרת רכב: בוקינג משווים בין כל אתרי הרכב להשכרה ומספקים לכם את האפשרויות הטובות ביותר. זו חברה בשותפות עם rentalcars.com ש- Booking.com מציעה לכם.

כמה מקבלים עמלה בשיווק שותפים בבוקינג ?

באמצעות תוכנית השותפים של Booking.com תתחילו עם נתח של 25% מהעמלה שלהם. העמלה מבוססת על האחוז שמקבלת Booking.com מהלינה המשתנה לפי מקום הלינה.
זה לא אומר שאתם מקבלים 25% ממחיר הרכישה, רק 25% מהעמלה של Booking.com.בוקינג מציעה מודל קנה מידה תחרותי, כאשר יותר הזמנות פירושן עמלה גבוהה יותר

Booking.com פועלת  על מחזור תשלום של חודשיים שפירושו בסוף כל חודשיים  יחשבו את ההזמנות שהושלמו לפני חודשיים עבור התשלומים שלכם.
אם הושלמה שהות בהזמנה, זה ייספר באותו התשלום.
לאחר שתגיעו ל 100 יורו בחשבונכם, תשולם לכם העמלה. אם לא הרווחתם 100 יורו בחודש, העמלה תועבר לחודש הבא עד שתגיעו למינימום 100 יורו.

מה אפשר לשלב עם שיווק שותפים בבוקינג?

ישנן לא מעט תוכניות שותפי הזמנה אחרים בגומחת הנסיעות, וכולן עם תוכניות שותפים דומות המציעות אחוזים מהעמלה אך המלצה אישית שלי היא לשלב להשתמש בתוכנית השותפים של AMAZON.COM ולהציע את ציוד הנסיעות המועדף עליך.
בנוסף אפשר לשלב את תוכנית השותפים של RENACAR.COM ולהציע ללקוח השכרת רכב

מה השיטות לעשות כסף בשיווק שותפים בבוקינג?

השימוש ב- Booking.com הוא מדהים עבור מגוון אתרי אינטרנט שונים בענף הנסיעות והעסקים. בין אם יש לך אתר, בלוג הסוקר את יעדי התיירות הטובים ביותר, הסוקר את מלונות היוקרה הטובים ביותר בעיר או מספק מדריכים לטיול תרמילאים ברחבי אירופה, תוכלו להשתמש ב- Booking.com בקלות כדי להמליץ לקהילה שלכם בעזרת קישורים מהירים למלונות, טיסות ועוד…

האם אתה מתפרנס מזה?

בין לבין אני עוסק גם בשיווק שותפים בבוקינג, בעזרת אתר האינטרנט שלי ובעזרת רשת השותפים שפתחתי באתר הגעתי ל 100 יורו עמלה.
אני יודע שהמחשבה העיקרית שלכם כרגע היא איך אני פותח אתר אינטרנט ומתחיל לשווק את בוקינג.
אז לפני שאתם עושים צעד כלשהו צרו איתי קשר והצטרפו למסלול הליווי היחודי שפיתחתי המתאים במיוחד לחסרי ניסיון
צרו קשר 

דוגמא לאתר 

צריכים עזרה? צרו קשר

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

סגירת תפריט
Call Now Button

איך לעשות כסף בשיווק שותפים

6 שעות של הדרכה איכותית

שיווק שותפים באמזון

בכדי להפוך ל SELLER באמזון למדתי כמה חוקים על תרבות הצריכה האינטרנטית בישראל.
מרבית הצרכנים הדיגיטליים רוכשים בעלות של 650 ש״ח באתר ואנשי הפריפריה אף רוכשים בעלות גבוה יותר.

אמזון מספקת לכם פלטפורמה למסחר אינטרנטי ומתגמלת אתכם בעמלות יפות.

הוסיפו פרטים ונתחיל